U nedjelju, 29.12.2019. u Ivancu gostuju Glumačka skupina župe Presvetog Trojstva i Pjevačko društvo mladih "Trinitas" iz Ludbrega s božićnom predstavom Mali bubnjar.

Ulaz na predstavu je slobodan.

Sretan i blagoslovljen Božić, te uspješnu novu 2020. godinu, žele Vam djelatnici POU "Đuro Arnold"!

Kino Ivanec slavi 3. ročkas! U slavljeničkom tjednu imat ćemo čak osam projekcija po promo cijenama. Raspored projekcija u privitku.

Kako mi o kvizovanju i ne znamo baš previše, u goste nam dolazi doslovno jedan od najboljih, europski kvizaški prvak Mario Kovač. Za Vas je sastavio adventski kviz općeg znanja koji će se održati 23.12. od 18:00h. Prijave ekipa primamo na mail:
👉ivaneckino@gmail.com

Karte za božićnu projekciju filma "Sam u kući" možete podići na blagajni kina od sutra, 13.12.2019., u radno vrijeme blagajne - 1h prije prve projekcije prema objavljenom rasporedu. Cijena karte: 10,00kn

Blagdan Sv. Nikole obilježit ćemo projekcijama animiranog filma "Grinch" na koje je ulaz za djecu do 15 godina slobodan.
Karte za besplatne projekcije mogu se podići na blagajni Kina Ivanec u radno vrijeme blagajne - jedan sat prije prve projekcije prema rasporedu projekcija.
Moguće je podići do 5 besplatnih karata.
Za odrasle cijena karte iznosi 10,00kn
Za navedene projekcije ne primamo rezervacije.

Dragi posjetitelji, umijesto filma "Bitka za Midway" koji je trebao biti n arasporedu 16.11.2019. u 20:30h, prikazat će se film "Last Christmas" u istom terminu.

Isti film je na redovnom rasporedu i u nedjelju, 17.11.2019. u 19:30h.

Ove godine Noć kazališta obilježavamo nastupom amaterskih kazališnih družina, u organizaciji KUU Stažnjevec.

Ulaz na predstave je slobodan, a karte možete podići ovog vikenda na blagajni kina, u radno vrijeme blagajne.

Imamo prve termine za 3D projekcije:

21.11., četvrtak 18:00h
22.11., petak, 18:00h
23.11., subota, 16:00h
24.11., nedjelja, 16:00h
Karte možete kupiti na blagajni kina od SUBOTE, 09.11., u radno vrijeme blagajne, ili rezervirati na mail: ivaneckino@gmail.com.

Dječja kazališna predstava

U Utorak, 04.11.2019., u gostovanje dolazi dječje kazalište "Tvornica lutaka" sa svevremenskom dječjom kazališnom predstavom "Ježeva kućica". U predstavi će u čak dva termina uživati učenici OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski.

Stranica 1 od 20Prva   Prethodna   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Slijedeća   Posljednja

18.01., subota, 15:30h

19.01.,nedjelja,16:30h