Pozivamo Vas u nedjelju 07.10.2012. u 19,00 sati u ivanečku kinodvoranu na pretpremijeru kazališne komedije "Lutka" Teatra Gavran, sa Doris Pinčić i Robertom Kurbašom u glavnim ulogama. Cijena karte je 40,00 kuna, a pretprodaja karata kreće od 17,00 sati na dan predstave. Predstava nije namijenjena publici do 15. godina.

Objavom rezultata natječaja za dodjelu sredstava Zaklade Adris, Pučkom otvorenom učilištu "Đuro Arnold" dodjeljena su financijska sredstva u Programu Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota, s područja Baština, za program "Očuvanje umijeća izrade lepoglavske čipke".

Povodom Dječjeg tjedna u četvrtak 04.10.2012. godine ugostit ćemo mališane dječjeg vrtića "Ivančice" na projekcji animiranog filma "Ledeno doba 4", a u subotu 06.10.2012. godine u 18,00 sati Vas sve pozivamo u ivanečku kinodvoranu na dječju kazališnu predstavu "Veliki problemi u maloj glavi" u izvedbi dječjeg kazališta Merkuri teatar.

Obilježavanje Dječjeg tjedna u POU "Đuro Arnold"
„Pošto mališane razne stvari muče,
Napravili smo predstavu iz koje mogu nešto da nauče
Svaki problem koji dječju glavu muči
Napuhali smo da bude još veći i jači
A uskoro ćete i saznati što to točno i znači“
Povodom dječjeg tjedna pozivamo sve klince i klinceze u subotu 06. 10. U 18,00 sati u ivanečku kinodvoranu na dječju predstavu „Veliki problemi u maloj glavu“ u izvedbi kazališta Merkuri teatar.
Cijena karte je 25,00 kuna.

Pozivamo sve zainteresirane građane na Dane otvorenih vrata, koji će se održati 26. i 27. rujna 2012. godine u prostorijama POU "Đuro Arnold", u sklopu obilježavanja 6. tjedna cjeloživotnog učenja, gdje će se građani moći informirati o programima koji se provode u Učilištu.

U nedjelju 23.09.2012. godine, u sklopu 16. međunarodnog festivala lepoglavske čipke, održala se svečana podjela uvjerenja polaznicama programa osposobljavanja za poslove izrade lepoglavske čipke. Čestitamo polaznicama na uspješno završenom programu.
Upisi u novu grupu programa osposobljavanja za poslove izrade lepoglavske čipke su u tijeku!!

Obavještavamo sve zainteresirane polaznike da se upisi učenika u OGŠ "Ladislav Šaban" u programe harmonike, glasovira i gitare vrše od 27.08.2012. godine od 09,00 - 12,00 h u prostorijama Osnovne glazbene škole, V. Nazora 46.

Pozivamo sve ljubitelje Lare i Jakova u ivanečko kino u petak 13.07.2012. godine u 20,00 sati na projekciju filma "Larin izbor-Izgubljeni princ". Dođite pogledati kako završava ljubavna priča Lare i Jakova. Cijena ulaznice je 20,00 kuna.

Pozivamo Vas u srijedu 06.06.2012. godine na završni produkcijski koncert učenika Osnovne glazbene škole "Ladislav Šaban" koji će se održati u amfiteatru Srednje škole Ivanec s početkom u 19,00 sati.

Pozivamo Vas  u petak, 11.5.2012. godine, u 20,00 sati u ivanečku kinodvoranu na kazališnu predstavu "Ufuraj se i pukni" u izvedbi Ljubomira Kerekeša, Jana Kerekeša i Zorana Pribičevića. Cijena ulaznice je 40,00 kuna, a kupiti ih možete u pretprodaji u upravi Učilišta (kod kina-I. kat) ili na blagajni kina prije predstave.

Stranica 10 od 14Prva   Prethodna   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Slijedeća   Posljednja

15.07.2017. subota u 18:30h