Udruga građana „EMANUEL“ Ivanec organizira veliki humanitarni koncert za udomiteljske obitelji udruge udomitelja „NADA“ Ivanec 04.04.2013. u 19,00 sati u ivanečkoj kinodvorani.
MEJAŠI, Vokalni ansambl SAKCINSKI, NENAD KUMRIĆ CHARLI, JURAJ GALINA , EMANUEL BAND i gosti iz BRAZILA , FARINGAŠI, Tamburaški sastav ELITA , KUMOVI… izvođači koji žele pjesmom uljepšati večer udomljenoj djeci, odraslim udomljenim osobama , njihovim udomiteljima ali i svim građanima simpatizerima Udruge udomitelja NADA Ivanec .

Sretan i blagoslovljen Božić i uspješnu Novu 2013. godinu žele Vam djelatnici POU "Đuro Arnold" Ivanec!

Pozivamo Vas u petak, 14. prosinca, u ivanečku kinodvoranu na veselu glumačku večer uz glumačku družinu "Komedijaši" iz Stažnjevca. Večer je humanitarnog karaktera, pa svi koji budu izdvojili 20 kuna za ulaznicu kako bi se opustili i do suza nasmijali sočnim pučkim dosjetkama i dogodovštinama stažnjevečkog Štijefa i Štefe, trebaju znati da njihov novac ide u humanitarne svrhe. Komedijaši su, naime, u duhu adventa i Božića, sav prihod odlučili pokloniti gradskoj Humanitarnoj fundaciji Pro vitae. Program počinje u 18 sati.

Pozivamo Vas na Božićni koncert učenika OGŠ "Ladislav Šaban" koji će se održati u četvrtak, 13.12.2012. godine u amfiteatru Srednje škole Ivanec s početkom u 17,00 sati. U utorak, 18.12.2012., učenici gitare, pod vodstvom prof. Mislava Vudjana, gostuju u Domu za psihički bolesne osobe u Mirkovcima, gdje će održati Božićni koncert, te tako uljepšati adventske dane štićenicima doma.

Pozivamo klince i klinceze na božićne kreativne radionice koje će se održavati četvrkom, 13.12. i 20.12.2012., u prostorijama Gradske knjižnice i čitaonice "Gustav Krklec" od 17,00 do 19,00 sati. Dođite i zabavite se!!!

Pozivamo Vas u petak, 23.11., s početkom u 19,00 sati na koncert KUD-a "Rudolf Rajter" povodom njihove 35. obljetnice rada i djelovanja. Čestitke KUD-u povodom njihove obljetnice!!!

Pozivamo sve zainteresirane na humanitarni koncert "Muzikom i pjesmom protiv raka pluća" u organizaciji udruge "Kaj sad?", koji će se održati u petak 16.11.2012. godine s početkom u 19,00 sati u ivanečkoj kinodvorani.

Pozivamo Vas u nedjelju 07.10.2012. u 19,00 sati u ivanečku kinodvoranu na pretpremijeru kazališne komedije "Lutka" Teatra Gavran, sa Doris Pinčić i Robertom Kurbašom u glavnim ulogama. Cijena karte je 40,00 kuna, a pretprodaja karata kreće od 17,00 sati na dan predstave. Predstava nije namijenjena publici do 15. godina.

Objavom rezultata natječaja za dodjelu sredstava Zaklade Adris, Pučkom otvorenom učilištu "Đuro Arnold" dodjeljena su financijska sredstva u Programu Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota, s područja Baština, za program "Očuvanje umijeća izrade lepoglavske čipke".

Povodom Dječjeg tjedna u četvrtak 04.10.2012. godine ugostit ćemo mališane dječjeg vrtića "Ivančice" na projekcji animiranog filma "Ledeno doba 4", a u subotu 06.10.2012. godine u 18,00 sati Vas sve pozivamo u ivanečku kinodvoranu na dječju kazališnu predstavu "Veliki problemi u maloj glavi" u izvedbi dječjeg kazališta Merkuri teatar.

Stranica 10 od 14Prva   Prethodna   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Slijedeća   Posljednja

28.09.2017. 19:30h 30.09.2017. 18:00h