Objavom rezultata natječaja za dodjelu sredstava Zaklade Adris, Pučkom otvorenom učilištu "Đuro Arnold" dodjeljena su financijska sredstva u Programu Stvaralaštvo, Ekologija, Baština i Dobrota, s područja Baština, za program "Očuvanje umijeća izrade lepoglavske čipke".

Povodom Dječjeg tjedna u četvrtak 04.10.2012. godine ugostit ćemo mališane dječjeg vrtića "Ivančice" na projekcji animiranog filma "Ledeno doba 4", a u subotu 06.10.2012. godine u 18,00 sati Vas sve pozivamo u ivanečku kinodvoranu na dječju kazališnu predstavu "Veliki problemi u maloj glavi" u izvedbi dječjeg kazališta Merkuri teatar.

Obilježavanje Dječjeg tjedna u POU "Đuro Arnold"
„Pošto mališane razne stvari muče,
Napravili smo predstavu iz koje mogu nešto da nauče
Svaki problem koji dječju glavu muči
Napuhali smo da bude još veći i jači
A uskoro ćete i saznati što to točno i znači“
Povodom dječjeg tjedna pozivamo sve klince i klinceze u subotu 06. 10. U 18,00 sati u ivanečku kinodvoranu na dječju predstavu „Veliki problemi u maloj glavu“ u izvedbi kazališta Merkuri teatar.
Cijena karte je 25,00 kuna.

Pozivamo sve zainteresirane građane na Dane otvorenih vrata, koji će se održati 26. i 27. rujna 2012. godine u prostorijama POU "Đuro Arnold", u sklopu obilježavanja 6. tjedna cjeloživotnog učenja, gdje će se građani moći informirati o programima koji se provode u Učilištu.

U nedjelju 23.09.2012. godine, u sklopu 16. međunarodnog festivala lepoglavske čipke, održala se svečana podjela uvjerenja polaznicama programa osposobljavanja za poslove izrade lepoglavske čipke. Čestitamo polaznicama na uspješno završenom programu.
Upisi u novu grupu programa osposobljavanja za poslove izrade lepoglavske čipke su u tijeku!!

Obavještavamo sve zainteresirane polaznike da se upisi učenika u OGŠ "Ladislav Šaban" u programe harmonike, glasovira i gitare vrše od 27.08.2012. godine od 09,00 - 12,00 h u prostorijama Osnovne glazbene škole, V. Nazora 46.

Pozivamo sve ljubitelje Lare i Jakova u ivanečko kino u petak 13.07.2012. godine u 20,00 sati na projekciju filma "Larin izbor-Izgubljeni princ". Dođite pogledati kako završava ljubavna priča Lare i Jakova. Cijena ulaznice je 20,00 kuna.

Pozivamo Vas u srijedu 06.06.2012. godine na završni produkcijski koncert učenika Osnovne glazbene škole "Ladislav Šaban" koji će se održati u amfiteatru Srednje škole Ivanec s početkom u 19,00 sati.

Pozivamo Vas  u petak, 11.5.2012. godine, u 20,00 sati u ivanečku kinodvoranu na kazališnu predstavu "Ufuraj se i pukni" u izvedbi Ljubomira Kerekeša, Jana Kerekeša i Zorana Pribičevića. Cijena ulaznice je 40,00 kuna, a kupiti ih možete u pretprodaji u upravi Učilišta (kod kina-I. kat) ili na blagajni kina prije predstave.

Pozivamo Vas u subotu, 05.05.2012. u 17,00 sati u ivanečku kinodvoranu na manifestaciju povodom Svjetskog dana plesa u organizaciji i izvedbi Plesnog kluba "Ivančica" iz Ivanca i njiovih gostiju, te sami vidite zbog čega cure ostvaruju iznimno dobre rezultate na domaćim i europskim natjecanjima.

Stranica 13 od 16Prva   Prethodna   7  8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  Slijedeća   Posljednja

24.11.ʽ18. subota 15:30h 02.12.ʽ18. nedjelja 15:00h