Pozivamo Vas na Uskrsni koncert učenika Osnovne glazbene škole "Ladislav Šaban" koji će se održati u utorak, 30. ožujka 2010. godine u kinodvorani u Ivancu s početkom u 18,00 sati. Ulaz je slobodan.

Obavještavaju se zainteresirani polaznici da će se dogovor oko početka tečaja francuskog jezika održati u utorak, 23.02.2010. u 18,00 sati u osnovnoj školi u Ivancu.

Maturanti!!

Pučko otvoreno učilište "Đuro Arnold" Ivanec vrši upise kandidata u program pripreme za državnu maturu. Upisi su u tijeku!!!

Osnovna glazbena škola Ladislav Šaban priredila ugodno iznenađenje

Nakon što su polaznici programa glasovira i harmonike ivanečke Osnovne glazbene škole Ladislav Šaban nedavnim koncertom dirnuli roditelje, na samostalnoj produkciji to je potom pošlo i za rukom mladim gitaristima, koji su pod vodstvom prof. Mislava Vudjana priredili svoju treću glazbenu produkciju.

Uskrsna produkcija Osnovne glazbene škole Ladislav Šaban u Ivancu

Tridesetak od ukupno stotinjak polaznika Osnovne glazbene škole Ladislav Šaban pri ivanečkom Pučkom otvorenom učilištu svojim su nastupom na Uskrsnoj produkciji u utorak, 18. ožujka, izazvali suze radosnice ponosnih roditelja, baka i djedova.

Daleko sigurniji individualni nastup, izvedba složenijih skladbi, nastup u duetima i tercetima – to je najkraći opis drugog koncerta što su ga u amfiteatru Srednje škole u ponedjeljak, 4. veljače, priredili polaznici gitare ivanečke Osnovne glazbene škole Ladislav Šaban, koja djeluje u sklopu Pučkog otvorenog učilišta.

Osnovna glazbena škola „Ladislav Šaban“ Ivanec
Mnogo je treme u petak, 23. studenog, bilo u amfiteatru ivanečke Srednje škole, gdje su u nazočnosti razdraganih roditelja i rodbine svoj prvi koncert priredili polaznici programa gitare ivanečke Osnovne glazbene škole Ladislav Šaban, koja djeluje u sklopu Pučkog otvorenog učilišta Đuro Arnold. Petnaestak učenika prvih i drugih razreda izvodili su jednostavnije pjesme domaćih skladatelja te menuete i valcere stranih autora, dok su se stariji polaznici okušali u složenijim skladbama.

Stranica 14 od 14Prva   Prethodna   5  6  7  8  9  10  11  12  13  [14]  Slijedeća   Posljednja

07.09.2017. 19:30h 08.09.2017. 20:00h 09.09.2017. 20:00h 14.09.-16.09. 20:00h