POU „Đuro Arnold“ Ivanec poziva sve zainteresirane polaznike na upis u program tečaja lončarstva. Program sufinancira Ministarstvo kulture i Grad Ivanec tako da je isti za polaznike besplatan. Broj polaznika je ograničen. Predbilježbe i informacije u upravi Učilišta na broj telefona 770-530, info@uciliste-ivanec.hr ili osobno na adresi Vladimira Nazora 1, Ivanec.

U tijeku su upisi polaznika u novu grupu programa osposobljavanja za poslove izrade lepoglavske čipke u trajanju od 180 sati. Predbilježbe i informacije na tel.042/770-530, info@uciliste-ivanec.hr ili osobno u upravi Učilišta.

U nedjelju će Ivanec biti domaćin Baletnoj grupi Florida Classical Ballet Theatra! U sklopu svoje europske turneje, ansambl iz američke savezne države Floride Ivančanima će pokloniti baletnu večer.
Program u kinodvorani počinje u nedjelju, 30. lipnja u 20 sati. Ulaz je besplatan, a svi koji to žele i mogu pozvani su da daruju simboličan novčani prilog koji će biti usmjeren kao potpora za ljetovanje udomljene djece i osoba koje zbrinjavaju članovi Udruge udomitelja Nada iz Ivanca.

U ponedjeljak 24.06., s početkom u 19,00 sati u ivanečkoj kinodvorani, povodom dana našega grada koncert će održati zbor KUD-a "Rudolf Rajter". Uz zbor nastupiti će i Vokalni ansambl Sakcinski, Dječji zbor OŠ Ivanec i Tamburaški orkestar Kud-a ITAS. Dirigenti su Nada Peček, Jelena Gotal i Petar Hehet.
Na nedavno održanoj županijskoj smotri pjevačkih zborova i ansambala Varaždinske županije Mješoviti pjevački zbor KUD-a "Rudolf Rajter" i vokalni ansambl "Sakcinski" iz Ivanca osvojili su prva mjesta.Čestitamo!!!

Povodom obilježavanja dana našega grada, Učilište organizira za naše najmlađe sugrađane gostovanje kazališta Mala scena iz Zagreba sa dječjom kazališnom predstavom "Kraljevna na zrnu graška" u nedjelju 23.06.2013. u ivanečkoj kinodvorani s početkom u 18,00 sati. Ulaz na predstavu je slobodan.

U srijedu, 19. lipnja 2013. godine od 17:00 do 18:30 sati, u prostorijama Osnovne glazbene škole “Ladislav Šaban” Ivanec (Vladimira Nazora 46, 42240 Ivanec) održat će se mobilna infotočka Programa JAKO. S ciljem pregleda sudjelovanja organizacija civilnog društva u procesima
odlučivanja na lokalnoj i regionalnoj razini Program JAKO je izradio upitnik za OCD-e, JLS-e i JLRS-e. Na najavljenoj infotočki bit će podijeljeni upitnici predstavnicima OCD-a, JLS-a i JLRS-a te riječi o uspostavi kvalitetne suradnje i partnerstva u procesima odlučivanja kao i najava konferencije “Uloga organizacija civilnoga društva u održivom razvoju lokalne zajednice” u Lepoglavi, 26.06.2013. Pridružite nam se na predstavljanju i upoznajte mogućnosti i besplatne usluge koje vam se nude kroz Program JAKO. Za sve dodatne informacije obratite se na e-mail pouvz@programjako.info, telefon 099/233-7504.

Pozivamo Vas u četvrtak 02.05.2013. u ivanečku kinodvoranu s početkom u 19,30 sati na koncert tamburaškog orkestra KUD-a "Itas". Uz tamburaški sastav gostuju: Klapa Kampanel, Vokalni ansambl Sakcinski, Valentina Geci i Danijel Češnjaj. Cijena ulaznice je 30,00 kuna.

U petak 26.04.2013. u 12,00 sati u ivanečkoj kinodvorani održat će se kazališna predstava "Ruke po Ranku" u izvedbi Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin. Predstava "Ruke po Ranku" Vesne Kosec-Torjanac temelji se na noveli "Ruke" Ranka Marinkovića, a motivski se dotiče i Marinkovićevih novela "Mrtve duše" i "Zagrljaj".
Redatelj je Dubravko Torjanac, scenograf i autor lutaka Ivan Duić, dramaturginja Vesna Kosec-Torjanac, a skladatelj Petar Eldan.
U predstavi će uživati učenici Srednje škole Ivanec.

U subotu, 06.04.2013. godine Ivanec će biti domaćin 1. međunarodne smotre dječjeg folklora, u organizaciji KUD-a Salinovec, koja će se održati u ivanečkoj kinodvorani s početkom u 16,00 sati. U programu će sudjelovati oko 400 mališana iz Krapinsko-zagorske županije (KUD OŠ Ante Kovačića iz Zlatara i KUD Golubovec), Međimurske (KUD Zasadbreg) i Varaždinske županije (KUD Mak iz Trnovca, KUD Elizabeta iz Jalžabeta, KUD Beletinec, KUD Klaruš iz Maruševca i KUD Salinovec), a pridružit će im se i KUD iz Totszerdahelyja u Mađarskoj te Folklorno društvo Lancova Ves iz Slovenije. Uz njih u programu nastupaju i sastavi "Kaliope" i "Faringaši". Svi su pozvani da podrže male folkloraše a ulaz je besplatan.

Udruga građana „EMANUEL“ Ivanec organizira veliki humanitarni koncert za udomiteljske obitelji udruge udomitelja „NADA“ Ivanec 04.04.2013. u 19,00 sati u ivanečkoj kinodvorani.
MEJAŠI, Vokalni ansambl SAKCINSKI, NENAD KUMRIĆ CHARLI, JURAJ GALINA , EMANUEL BAND i gosti iz BRAZILA , FARINGAŠI, Tamburaški sastav ELITA , KUMOVI… izvođači koji žele pjesmom uljepšati večer udomljenoj djeci, odraslim udomljenim osobama , njihovim udomiteljima ali i svim građanima simpatizerima Udruge udomitelja NADA Ivanec .

Stranica 9 od 14Prva   Prethodna   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Slijedeća   Posljednja

07.09.2017. 19:30h 08.09.2017. 20:00h 09.09.2017. 20:00h 14.09.-16.09. 20:00h